Denver - Las Vegas (22 augustus-13 september 2015)
In 2015 keren we terug naar de westkant van de USA. We beginnen onze trip in Denver en eindigen enkele weken later in Las Vegas. De vliegtickets zijn geboekt in oktober 2014. Aangezien we nog veel te verkennen hebben aan die kant van de USA keken we vooral uit naar goed geprijsde vluchten in die periode.
We maken terug gebruik van een midsize SUV om ons door heel Amerika te loodsen gedurende deze 3 weken. Deze hebben we geboekt bij Alamo.
Vervoer
Vluchten
We werken met 1 reservatie bij British Airways. We hebben telkens een overstap in Londen ( Terminal 5). Vluchten waren geboekt in oktober maar in december hebben we deze laten wijzigen.
22 augustus 2015:
- Brussel=> Londen (British Airways 391)
09u45 => 10u00 (Airbus A319, nonstop 1h, 15m, 349 km)
- Londen=> Denver (British Airways 219)
15u45 => 18u30 (Boeing 747-400, nonstop 9h, 45m, 7,493 km)
13 september 2015:
- Las Vegas=> Londen (British Airways 274)
21u25 => 15u00 (+1) (Boeing 747-400, nonstop 10h, 8,404 km)
- Londen=> Brussel (British Airways 404)
20u00 (+1) => 22u05 (+1) (Airbus A319, nonstop 1h, 10m, 351 km)
Auto
We boeken dit jaar wederom bij Alamo. We kozen voor een Midsize SUV en kregen een Ford Escape mee.
Verslag
Dag 1 | Brussel => Denver |
Dag 2 | Denver - Sheridan |
Dag 3 | Sheridan => Bighorn Canyon ( Devil Canyon + Horseshoe bend) => Cody (Buffalo Bill Historical Center, Old Trail Town) |
Dag 4 | Cody => Beartooth Highway => Yellowstone NP: Cooke City, Tower Fall, Blacktail Plateau Drive, Calcite Springs, Tower Fall |
Dag 5 | Yellowstone NP: Mud Volcano,, South Caldron, South / North Rim drive, Sublime Point & Lily Pad Lake, Wraith Falls, Mammoth Hot Springs, Minerva Terrace, Obsidian Cliff, Norris Geyser Basin |
Dag 6 | Yellowstone NP: Artists Paintpots, Gibbon Falls, Firehole Falls, Firehole Lake, Midway Geyser Basin, Fairy Falls , Old Faithful, West Thumb Geyser Basin |
Dag 7 | Yellowstone NP=> Grand Teton NP => Jackson: Willow Flats Overlook, Oxbow Bend, Jackson Lake dam, Inspiration Point (Jenny Lake), Schwabachers Landing, Chapel of Transfiguration |
Dag 8 | Jackson => Vernal: Fossil Butte National Monument, Flaming Gorge National Recreation Area: Sheep Creek Overlook, Red Canyon, Flaming Gorge Dam |
Dag 9 | Vernal => Dinosaur NM => Colorado NM => Moab |
Dag 10 | Moab: Long Canyon Road, Pucker Pass, Dead Horse Point State Park, Canyonlands National Park: Mesa Arch, Buck Canyon Overlook, Grand View Point Overlook, Green River Overlook, Shafer Trail / Potash Road Corona Arch: sunset hike |
Dag 11 | Moab : Arches National Park: Devil’s Garden, Landschape Arch, Tunnel Arch, Pine Tree Arch, Sand Dune Arch, Fiery Furnace Overlook, Delicate Arch: lower + upper viewpoint, The Windows: North, South & Turret Arch, Delicate Arch: sunset hike |
Dag 12 | Moab => Monument Valley: Looking Glass Rock, Valley of the Gods, Muley Point, Gooseneck's SP, Mexican Hat, Monument Valley |
Dag 13 | Monument Valley => Torrey: Moki Dugway, Natural Bridges Monument => Capitol Reef NP: Scenic drive, Panorama point, Goosenecks overlook |
Dag 14 | Torrey => Bryce Canyon: Notom-Bullfrog Road, Bryce Canyon National Park: Rainbow Point, Black Birch Canyon, Ponderosa Canyon, Agua Canyon, Natural Bridge, Farview Point & Piracy Point, Swamp Canyon, Bryce Point, Paria View, Inspiration Point, Sunset Point |
Dag 15 | Bryce Canyon => Zion: Grosvenor Arch, Brian Head Peak, Cedar Breaks National Monument. |
Dag 16 | Zion: Temple of Sinawava, The Narrows (Riverside Walk), Lower / Middle Emerald Pool, |
Dag 17 | Zion => Page: Alstrom Point, Wahweap Overlook, Glen Canyon Dam + south overlook, Horseshoe Bend |
Dag 18 | Page => Grand Canyon: Horseshoe Bend, Upper Antelope Canyon (11.30), Desert View Watchtower, Navajo Point, Lipan Point, Moran Point, Grandview Point, Mather Point |
Dag 19 | Grand Canyon => Williams: Grand Canyon National Park: Trailhead Overlook, Maricopa Point, Powell Point, Hopi Point, Mohave Point, The Abyss, Pima Point, Hermit’s Rest, Yaki Point |
Dag 20 | Williams => Pahrump: Route 66, Hoover Dam, Red Rock Canyon |
Dag 21 | Pahrump => Death Valley: Dantes View, Zabriskie Point, Furnace Creek, Badwater Basin, Artists Drive => Las Vegas |
Dag 22 | Las Vegas |
Dag 23+24 | Las Vegas -> Brussel |
Kosten
Hieronder de totaalkosten van de reis, per persoon. We waren met 2. De prijzen zijn duidelijk in stijgende lijn, dit komt ook voornamelijk door de slechte koers ter plaatse. Na creditcard kosten kwamen meestal op een koers van 1,08 - 1,12. Enkele hotels waren vooraf betaald, dus hier lag de koers dan rond de 1,20.
Vluchten | |
Brussel-Denver / Las Vegas-Brussel | € 722 |
Autohuur ( + Jeep ) | € 650 |
Hotels | € 1340 |
Diverse(tickets,parking,eten,...) | € 1500 |
TOTAAL | € 4212 |